FINIATA

Finiata zapewnia finansowanie kapitału obrotowego freelancerom i sektorowi MŚP za pomocą w pełni zautomatyzowanej technologii scoringowej. Dzięki błyskawicznie podejmowanej decyzji, szybko poprawia płynność finansową firm. Jest fintechem stworzonym przez doświadczonych założycieli i wspieranym przez silnych inwestorów. Jej celem jest stworzenie wiodącej europejskiej firmy, umożliwiającej freelancerom i MŚP czerpanie nagród z ich ciężkiej pracy i natychmiastowe płatności ich faktur. www.finiata.pl

HORIZON FINANCE

Biuro rachunkowe Horizon Finance (www.horizonfinance.pl) zapewnia pełen zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych i controllingowych firmom małym, średnim oraz dużym, podmiotom o każdej formie prawnej, również stowarzyszeniom i fundacjom. Eksperci firmy chętnie dzielą się poradami dotyczącymi rachunkowości, aby przedsiębiorcy prawidłowo rozliczali się ze swej działalności i nie mieli problemów przy kontrolach ZUS czy US.

SMART FIRMA

Smart Firma (www.smartfirma.edu.pl) to blog o technologiach informatycznych i internetowych, które mogą pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu firm. Autorzy w tekstach komentują bieżące nowinki technologiczne, nowe produkty i usługi informatyczne skierowane do przedsiębiorców, zalecając rozsądne i przemyślane korzystanie z technologii, po wcześniejszym przeanalizowaniu podstawowych korzyści (czy technologia usprawnia pracę przedsiębiorcy, czy technologia pozwala przedsiębiorcy zaoszczędzić pieniądze, czy technologia zwiększa satysfakcję klientów). Autorami tekstów są eksperci z firmy EBI Systems, producenta platformy do zarządzania fakturami i innymi dokumentami firmowymi EBI24.pl.